MMF-25FRF1K6
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMF-25FRF1K6
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1% 1/4W MELF
Fitxak: MMF-25FRF1K6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
MMF-25FRF1K6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMF-25FRF1K6 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 1% 1/4W MELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3660347 pcs Datuen fitxa MMF-25FRF1K6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Tamaina / dimentsioa 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Series MMF Erresistentzia 1.6 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua MELF, 0207 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.6 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMF-25FRF1K74
MMF-25FRF1K74
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stockean: 4224933 pcs
Deskarga: MMF-25FRF1K74.pdf
RFQ
MMF-25FRF1K5
MMF-25FRF1K5
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 1.5K OHM 1% 1/4W MELF
Stockean: 3913834 pcs
Deskarga: MMF-25FRF1K5.pdf
RFQ
MMF-25FRF1K65
MMF-25FRF1K65
Deskarga: MMF-25FRF1K65.pdf
MMF-25FRF1K54
MMF-25FRF1K54
Deskarga: MMF-25FRF1K54.pdf
MMF-25FRF1K69
MMF-25FRF1K69
Deskarga: MMF-25FRF1K69.pdf
MMF-25FRF1K62
MMF-25FRF1K62