MFR50SDRD52-110K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR50SDRD52-110K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Fitxak: MFR50SDRD52-110K.pdf
  • Mezua
MFR50SDRD52-110Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR50SDRD52-110K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5092019 pcs Datuen fitxa MFR50SDRD52-110K.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFR Erresistentzia 110 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 110 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film