MFR50SDRD52-10R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR50SDRD52-10R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Fitxak: MFR50SDRD52-10R.pdf
  • Mezua
MFR50SDRD52-10Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR50SDRD52-10R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4231387 pcs Datuen fitxa MFR50SDRD52-10R.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series MFR Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film