MFR100FRE52-402K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR100FRE52-402K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: MFR100FRE52-402K.pdf
  • Mezua
MFR100FRE52-402Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR100FRE52-402K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2524944 pcs Datuen fitxa MFR100FRE52-402K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series MFR Erresistentzia 402 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 402 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film