MFR100FRE52-3M92
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MFR100FRE52-3M92
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL
Fitxak: MFR100FRE52-3M92.pdf
  • Mezua
MFR100FRE52-3M92ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MFR100FRE52-3M92 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1407302 pcs Datuen fitxa MFR100FRE52-3M92.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series MFR Erresistentzia 3.92 MOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3.92 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MFR100FRE52-412R
MFR100FRE52-412R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1W 1% AXIAL
Stockean: 2273444 pcs
Deskarga: MFR100FRE52-412R.pdf
RFQ
MFR100FRE52-3M9
MFR100FRE52-3M9
fabrikatzaileak: Yageo