FMP200JR-52-4R7
YageoYageo
FMP200JR-52-4R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200JR-52-4R7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: FMP200JR-52-4R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
FMP200JR-52-4R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200JR-52-4R7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 252381 pcs Datuen fitxa FMP200JR-52-4R7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 4.7 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 4.7ZCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film