FMP200JR-52-47R
YageoYageo
FMP200JR-52-47R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200JR-52-47R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 47 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: FMP200JR-52-47R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
FMP200JR-52-47Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200JR-52-47R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 47 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2207609 pcs Datuen fitxa FMP200JR-52-47R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 47 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 47ZTR
FMP200JR5247R
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 47 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film