FMP200JR-52-1K2
YageoYageo
FMP200JR-52-1K2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200JR-52-1K2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 1.2K OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: FMP200JR-52-1K2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
FMP200JR-52-1K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200JR-52-1K2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 1.2K OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2043683 pcs Datuen fitxa FMP200JR-52-1K2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 1.2 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1.2KZTR
FMP200JR521K2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film