FMP200JR-52-18K
YageoYageo
FMP200JR-52-18K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP200JR-52-18K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 18K OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: FMP200JR-52-18K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
FMP200JR-52-18Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP200JR-52-18K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 18K OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2185521 pcs Datuen fitxa FMP200JR-52-18K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Series FMP Erresistentzia 18 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 18KZTR
FMP200JR5218K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 18 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film