FMP100JR-52-15K
YageoYageo
FMP100JR-52-15K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP100JR-52-15K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 15K OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: FMP100JR-52-15K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
FMP100JR-52-15Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP100JR-52-15K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 15K OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 409741 pcs Datuen fitxa FMP100JR-52-15K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FMP Erresistentzia 15 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 15KWCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film