FMP100JR-52-150K
YageoYageo
FMP100JR-52-150K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP100JR-52-150K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 150K OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: FMP100JR-52-150K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
FMP100JR-52-150Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP100JR-52-150K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 150K OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3717373 pcs Datuen fitxa FMP100JR-52-150K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FMP Erresistentzia 150 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 150KWTR
FMP100JR52150K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film