CS1206JKNPODBN220
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS1206JKNPODBN220
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22PF 2KV NPO 1206
Fitxak: CS1206JKNPODBN220.pdf
  • Mezua
CS1206JKNPODBN220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS1206JKNPODBN220 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 22PF 2KV NPO 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1040929 pcs Datuen fitxa CS1206JKNPODBN220.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.057" (1.45mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series CS
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 22pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 22pF