CS1206JKNPOCBN121
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS1206JKNPOCBN121
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 120PF 1KV NPO 1206
Fitxak: CS1206JKNPOCBN121.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
CS1206JKNPOCBN121ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS1206JKNPOCBN121 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 120PF 1KV NPO 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 447127 pcs Datuen fitxa CS1206JKNPOCBN121.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.057" (1.45mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series CS
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 120pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 120pF