AHA80AJB-47R
YageoYageo
AHA80AJB-47R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA80AJB-47R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 47 OHM 5% 80W
Fitxak: AHA80AJB-47R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
AHA80AJB-47Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA80AJB-47R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES CHAS MNT 47 OHM 5% 80W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11482 pcs Datuen fitxa AHA80AJB-47R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Series AHA
Erresistentzia 47 Ohms Energia (Watts) 80W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Threaded
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 47 Ohms ±5% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound