AHA80AJB-1R
YageoYageo
AHA80AJB-1R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA80AJB-1R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 5% 80W
Fitxak: AHA80AJB-1R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
AHA80AJB-1Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA80AJB-1R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 5% 80W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7309 pcs Datuen fitxa AHA80AJB-1R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Series AHA
Erresistentzia 1 Ohms Energia (Watts) 80W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak 1.00DABK
AHA80AJB1R
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Threaded Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 Ohms ±5% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor