Y162870R0000B16R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162870R0000B16R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y162870R0000B16R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 70 OHM 0.1% 3/4W 2512
Fitxak: Y162870R0000B16R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y162870R0000B16Rren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 70 OHM 0.1% 3/4W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4978 pcs Datuen fitxa Y162870R0000B16R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.75W, 3/4W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm) Series VSMP
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y162870R0000B16R Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 70 Ohm ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 70 OHM 0.1% 3/4W 2512 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil