Y162873K2000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162873K2000B0W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y162873K2000B0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 73.2K OHM 0.1% 3/4W 2512
Fitxak: Y162873K2000B0W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y162873K2000B0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y162873K2000B0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 73.2K OHM 0.1% 3/4W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8120 pcs Datuen fitxa Y162873K2000B0W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Series VSMP Erresistentzia 73.2 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tray
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 73.2 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil