Y11193R80000D0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y11193R80000D0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.8 OHM 0.5% 1/4W 1610
Fitxak: Y11193R80000D0W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y11193R80000D0Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 3.8 OHM 0.5% 1/4W 1610 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18382 pcs Datuen fitxa Y11193R80000D0W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa - Lodiera (Max) ±0.2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.160" L x 0.100" W (4.06mm x 2.54mm) Series VCS1610Z
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 1610
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y11193R80000D0W Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 4
Zabaldutako deskribapena 3.8 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1610 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 3.8 OHM 0.5% 1/4W 1610 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil