Y11193R20000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y11193R20000F9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.2 OHM 1% 1/4W 1610
Fitxak: Y11193R20000F9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y11193R20000F9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y11193R20000F9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 3.2 OHM 1% 1/4W 1610 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14795 pcs Datuen fitxa Y11193R20000F9R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.160" L x 0.100" W (4.06mm x 2.54mm)
Series VCS1610Z Erresistentzia 3.2 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil