LCL150PS24
XP PowerXP Power
LCL150PS24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LCL150PS24
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 150W
Fitxak: 1.LCL150PS24.pdf2.LCL150PS24.pdf
  • Mezua
LCL150PS24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LCL150PS24 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1658 pcs Datuen fitxa 1.LCL150PS24.pdf2.LCL150PS24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.55" L x 3.74" W x 2.54" H (192.0mm x 95.0mm x 64.5mm)
Series LCL Energia (Watts) 150W
Beste izenak 1470-2140 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6.3A Homologazioak -