LCL150PS12
XP PowerXP Power
LCL150PS12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LCL150PS12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: 1.LCL150PS12.pdf2.LCL150PS12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
LCL150PS12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LCL150PS12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1727 pcs Datuen fitxa 1.LCL150PS12.pdf2.LCL150PS12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.55" L x 3.74" W x 2.54" H (192.0mm x 95.0mm x 64.5mm)
Series LCL Energia (Watts) 150W
Beste izenak 1470-2138 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Homologazioak -