JCM2012S12
XP PowerXP Power
JCM2012S12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JCM2012S12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 20W
Fitxak: JCM2012S12.pdf
  • Mezua
JCM2012S12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JCM2012S12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2468 pcs Datuen fitxa JCM2012S12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series JCM Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 18V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.67A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High