JCM2012D12
XP PowerXP Power
JCM2012D12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JCM2012D12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Fitxak: JCM2012D12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
JCM2012D12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JCM2012D12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2172 pcs Datuen fitxa JCM2012D12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series JCM Energia (Watts) 20W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 1470-2037-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 833mA, 833mA