JCJ1024S15
XP PowerXP Power
JCJ1024S15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JCJ1024S15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 10W
Fitxak: JCJ1024S15.pdf
  • Mezua
JCJ1024S15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JCJ1024S15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3669 pcs Datuen fitxa JCJ1024S15.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series JCJ Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 11-DIP Module, 8 Leads
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 667mA 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 667mA eskaerak ITE (Commercial)