JCJ1024S05
XP PowerXP Power
JCJ1024S05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JCJ1024S05
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 10W
Fitxak: JCJ1024S05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
JCJ1024S05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JCJ1024S05 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3888 pcs Datuen fitxa JCJ1024S05.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series JCJ Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 11-DIP Module, 8 Leads
Beste izenak 1470-1984-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 2A