ECP40US15
XP PowerXP Power
ECP40US15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECP40US15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 40W
Fitxak: ECP40US15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ECP40US15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECP40US15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 40W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2602 pcs Datuen fitxa ECP40US15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 4000V Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 3.00" L x 2.00" W x 0.91" H (76.2mm x 50.8mm x 23.1mm)
Series ECP Energia (Watts) 40W
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Ezaugarriak PFC, Universal Input Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 2.67A