ECP40UD03
XP PowerXP Power
ECP40UD03 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECP40UD03
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 24V 40W
Fitxak: ECP40UD03.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECP40UD03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECP40UD03 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 24V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2315 pcs Datuen fitxa ECP40UD03.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.00" W x 1.01" H (88.9mm x 50.8mm x 26.0mm)
Series ECP Energia (Watts) 40W
Beste izenak 1470-1259 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 1A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A, 1A Homologazioak CB, TUV