ECM40US07
XP PowerXP Power
ECM40US07 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECM40US07
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 7V 40W
Fitxak: ECM40US07.pdf
  • Mezua
ECM40US07ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECM40US07 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 7V 40W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3127 pcs Datuen fitxa ECM40US07.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 7V
Tentsioa - isolamendua 4000V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Series ECM Energia (Watts) 40W
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Ezaugarriak DC Input Capable, PFC, Universal Input Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 7V 5.7A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 5.7A