ECM40US05
XP PowerXP Power
ECM40US05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECM40US05
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 40W
Fitxak: 1.ECM40US05.pdf2.ECM40US05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECM40US05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECM40US05 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3063 pcs Datuen fitxa 1.ECM40US05.pdf2.ECM40US05.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Series ECM Energia (Watts) 40W
Beste izenak 1470-1232 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 8A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 8A Homologazioak CB, CE