ECE40US03
XP PowerXP Power
ECE40US03 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE40US03
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Fitxak: ECE40US03.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECE40US03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE40US03 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1387 pcs Datuen fitxa ECE40US03.pdf
pisu 0.331 lb (150.14g) Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Series ECE Energia (Watts) 40W
Pakete / kasua 4-DIP Module Beste izenak 1470-1128
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu erregulazioa ±1% Lineako araudia ±0.5%
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, SCP
Eraginkortasuna 73% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CSA, cUL, EN, UL
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECE40US03-S
ECE40US03-S
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 3.3V 40W