ECE20US09
XP PowerXP Power
ECE20US09 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE20US09
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 9V 20W
Fitxak: ECE20US09.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECE20US09ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE20US09 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 9V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2108 pcs Datuen fitxa ECE20US09.pdf
pisu 0.132 lb (59.87g) Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 9V Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 2.06" L x 1.07" W x 0.91" H (52.3mm x 27.2mm x 23.0mm)
Series ECE Energia (Watts) 20W
Pakete / kasua 4-DIP Module Beste izenak 1470-1123
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu erregulazioa ±1% Lineako araudia ±0.5%
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, SCP
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 2.2A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.2A Homologazioak CSA, cUL, EN, UL