DNR30US24-S
XP PowerXP Power
DNR30US24-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DNR30US24-S
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 30W
Fitxak: DNR30US24-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DNR30US24-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DNR30US24-S fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2247 pcs Datuen fitxa DNR30US24-S.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Series DNR Energia (Watts) 30W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.25A Homologazioak CE