DNR30US12-S
XP PowerXP Power
DNR30US12-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DNR30US12-S
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 30W
Fitxak: DNR30US12-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DNR30US12-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DNR30US12-S fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2621 pcs Datuen fitxa DNR30US12-S.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Series DNR Energia (Watts) 30W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.5A Homologazioak CE
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DNR240TS48-I
DNR240TS48-I
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 240W
Stockean: 675 pcs
Deskarga: DNR240TS48-I.pdf
RFQ
DNR30US12
DNR30US12
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 30W