CLC125US48
XP PowerXP Power
CLC125US48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLC125US48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 55W
Fitxak: CLC125US48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CLC125US48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLC125US48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 55W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1398 pcs Datuen fitxa CLC125US48.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Series CLC Energia (Watts) 55W (125W Forced Air)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 2.6A