CLC1200IDP8
Exar CorporationExar Corporation
Exar Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLC1200IDP8
Fabrikatzaileak / Marka: Exar Corporation
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP GP 700KHZ 8DIP
Fitxak: CLC1200IDP8.pdf
  • Mezua
CLC1200IDP8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLC1200IDP8 fabrikatzailea Exar Corporation
deskribapena IC OPAMP GP 700KHZ 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6645 pcs Datuen fitxa CLC1200IDP8.pdf
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) ±2 V ~ 18 V Tentsioa - Input Offset 125µV
Slew Rate 1.2 V/µs Series -
Irteerako mota - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Egungo hornidura 20mA Uneko - Irteera / Kanala 20mA
Oraina - Idatzi bisutsa 500pA Anplifikadorearen mota General Purpose
-3db Bandwidth 700kHz