ALM65US48
XP PowerXP Power
ALM65US48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALM65US48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Fitxak: ALM65US48.pdf
  • Mezua
ALM65US48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALM65US48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2130 pcs Datuen fitxa ALM65US48.pdf
pisu 0.68 lb (308.44g) Tentsioa - Irteera 48V
Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.94" L x 2.19" W x 1.32" H (125.5mm x 55.5mm x 33.5mm)
Series ALM65 (65W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 65W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 1470-3142
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 210mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 48V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 1.35A
Kablearen luzera 35.4" (0.9m) Homologazioak CB, CE
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ALM65US48C2-8
ALM65US48C2-8
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W