ALM65US15
XP PowerXP Power
ALM65US15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALM65US15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W
Fitxak: ALM65US15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ALM65US15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALM65US15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2731 pcs Datuen fitxa ALM65US15.pdf
pisu 0.68 lb (308.44g) Tentsioa - Irteera 15V
Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.94" L x 2.19" W x 1.32" H (125.5mm x 55.5mm x 33.5mm)
Series ALM65 (65W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 65W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 1470-3139
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 210mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 15V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 4.3A
Kablearen luzera 35.4" (0.9m) Homologazioak CB, CE