AFM45US15C2
XP PowerXP Power
AFM45US15C2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFM45US15C2
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 48W
Fitxak: AFM45US15C2.pdf
  • Mezua
AFM45US15C2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFM45US15C2 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 48W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2654 pcs Datuen fitxa AFM45US15C2.pdf
pisu 0.565 lb (256.28g) Tentsioa - Irteera 15V
Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.76" L x 1.97" W x 1.21" H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm)
Series AFM45 (45W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 48W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 1470-2783
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C8P inprimakia Desktop (Class II)
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 15V 48W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 3.2A Kablearen luzera 37.4" (0.95m)