AFM45US12
XP PowerXP Power
AFM45US12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFM45US12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W
Fitxak: AFM45US12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AFM45US12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFM45US12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2895 pcs Datuen fitxa AFM45US12.pdf
pisu 0.565 lb (256.28g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.76" L x 1.97" W x 1.21" H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm)
Series AFM45 (45W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 48W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 1470-1012
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 12V 48W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 4A Kablearen luzera 37.4" (0.95m)
Homologazioak CB, TUV, UL eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AFM4400B
AFM4400B
fabrikatzaileak: Essentra Components
deskribapena: FOOT CYLINDRICAL 3.94" DIA BLACK
Stockean: 4470 pcs
Deskarga: AFM4400B.pdf
RFQ
AFM45US12C2
AFM45US12C2
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W