AEB45US48
XP PowerXP Power
AEB45US48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AEB45US48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 48W
Fitxak: AEB45US48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AEB45US48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AEB45US48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 48W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2782 pcs Datuen fitxa AEB45US48.pdf
pisu 0.618 lb (280.32g) Tentsioa - Irteera 48V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 2.05" W x 1.22" H (120.0mm x 52.0mm x 31.0mm)
Series AEB45 (45W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 48W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 500mW (Max) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level IV
Deskribapen zehatza 48V 48W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 1A
Kablearen luzera 48" (1.22m) Homologazioak -