AEB36US48
XP PowerXP Power
AEB36US48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AEB36US48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 36W
Fitxak: AEB36US48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AEB36US48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AEB36US48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 36W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2882 pcs Datuen fitxa AEB36US48.pdf
pisu 0.419 lb (190.06g) Tentsioa - Irteera 48V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.33" L x 1.97" W x 0.79" H (110.0mm x 50.0mm x 20.0mm)
Series AEB36 (36W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 36W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 500mW (Max) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C8
inprimakia Desktop (Class II) Eraginkortasuna Level IV
Deskribapen zehatza 48V 36W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 750mA
Kablearen luzera 48" (1.22m) Homologazioak -