MKS4D053307C00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKS4D053307C00JSSD
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 33UF 5% 100VDC RAD
Fitxak: MKS4D053307C00JSSD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MKS4D053307C00JSSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKS4D053307C00JSSD fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 33UF 5% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16020 pcs Datuen fitxa MKS4D053307C00JSSD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 0.512" W (41.50mm x 13.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1928-1698
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.945" (24.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Deskribapen zehatza 33µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapazitantzia 33µF