MKS4D022202A00KSSD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKS4D022202A00KSSD
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD
Fitxak: MKS4D022202A00KSSD.pdf
  • Mezua
MKS4D022202A00KSSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKS4D022202A00KSSD fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 166573 pcs Datuen fitxa MKS4D022202A00KSSD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1928-1692
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapazitantzia 0.022µF