DCP4H162409JD4JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCP4H162409JD4JSSD
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 240UF 5% 500VDC RAD
Fitxak: DCP4H162409JD4JSSD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
DCP4H162409JD4JSSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCP4H162409JD4JSSD fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 240UF 5% 500VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2097 pcs Datuen fitxa DCP4H162409JD4JSSD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 2.244" L x 1.772" W (57.00mm x 45.00mm) Series -
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Beste izenak 1928-1003
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 2.067" (52.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.559" (65.00mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.7 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 240µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapazitantzia 240µF eskaerak Automotive; DC Link, DC Filtering
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCP4I052507GD4KSSD
DCP4I052507GD4KSSD
fabrikatzaileak: WIMA
deskribapena: CAP FILM 25UF 10% 600VDC RAD
Stockean: 13422 pcs
Deskarga: DCP4I052507GD4KSSD.pdf
RFQ
DCP42
DCP42
fabrikatzaileak: FLIR
deskribapena: PWR SUP 0-42V 160W 0-10A