DCP4H161309FD4JSC9
WIMAWIMA
WIMA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCP4H161309FD4JSC9
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 130UF 5% 500VDC RAD
Fitxak: DCP4H161309FD4JSC9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
DCP4H161309FD4JSC9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCP4H161309FD4JSC9 fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 130UF 5% 500VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3443 pcs Datuen fitxa DCP4H161309FD4JSC9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 2.244" L x 1.378" W (57.00mm x 35.00mm) Series -
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Beste izenak 1928-1001
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 2.067" (52.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.1 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 130µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapazitantzia 130µF eskaerak Automotive; DC Link, DC Filtering