LH1505AAC
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LH1505AAC
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-250V
Fitxak: LH1505AAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LH1505AACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LH1505AAC fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20804 pcs Datuen fitxa LH1505AAC.pdf
Tentsioa - Karga 0V ~ 250V Tentsioa - Input 1.26VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Hornitzaileen gailuen paketea 8-SMD
Series LH1505 Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SMD (0.300", 7.62mm) Irteerako mota AC, DC
Egoera erresistentzia (Max) 15 Ohms Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 120mA
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) x 2 8-SMD (0.300", 7.62mm)