LH1502BACTR
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
LH1502BACTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LH1502BACTR
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V
Fitxak: LH1502BACTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
LH1502BACTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LH1502BACTR fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28122 pcs Datuen fitxa LH1502BACTR.pdf
Tentsioa - Karga 0V ~ 350V Tentsioa - Input 1.26VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Hornitzaileen gailuen paketea 8-SMD
Series LH1502 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SMD (0.300", 7.62mm) Irteerako mota AC, DC
Egoera erresistentzia (Max) 20 Ohms Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 150mA
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Solid State Relay SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B) 8-SMD (0.300", 7.62mm)
Zirkuitua SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LH1503AAC
LH1503AAC
fabrikatzaileak: Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Stockean: 6261 pcs
Deskarga: LH1503AAC.pdf
RFQ
LH1502BAC
LH1502BAC
deskribapena: RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V