Y4063249R000F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y4063249R000F0W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4063249R000F0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 249 OHM 1% 1/2W 1206
Fitxak: Y4063249R000F0W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y4063249R000F0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y4063249R000F0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 249 OHM 1% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14130 pcs Datuen fitxa Y4063249R000F0W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Series FRSH Erresistentzia 249 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tray
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 249 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil