Y4063249R000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4063249R000F0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena FRSH1206 249R00 TCR2.5 1% B T
Fitxak: Y4063249R000F0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y4063249R000F0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y4063249R000F0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena FRSH1206 249R00 TCR2.5 1% B T Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2594 pcs Datuen fitxa Y4063249R000F0R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Series FRSH Erresistentzia 249 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Strip
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 249 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil