Y40255R00000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y40255R00000F9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010
Fitxak: Y40255R00000F9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
Y40255R00000F9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y40255R00000F9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7273 pcs Datuen fitxa Y40255R00000F9R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Series FRSM Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak 804-1098-2
Y40255R00000F9R-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil